Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 1
» En Son Üyemiz: admin
» Konu Sayısı: 1,828
» Mesaj Sayısı: 1,828

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 32 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 31 Misafir
Bing

En Son Konular
Hosting Nedir, Ne İçin Ku...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
1 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Kurumsal Linux Web Hostin...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
1 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Dr parking 4
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
7 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 4
Liveonsat
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
7 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
Snoopsnitch
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Bugün, 04:23 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
Mobilya Montaj Ustası , İ...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 08:09 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
Konferans koltuğu, Amfi S...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 07:52 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
Desmond Derrelle’in 11:11...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 01:29 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 6
namaz ka tarika
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 01:19 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 7
Çalışmalar
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 11:52 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 7

 
  Hosting Nedir, Ne İçin Kullanılır?
Gönderen: admin - 1 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Hosting terimi web sitelerinin yayınlanması için kullanılan tüm teknolojik yapıyı kapsar. Web sitelerinin görüntülenebilmesi için kesintisiz internet bağlantısı olan ve sunucu olarak adlandırılan yüksek performanslı bilgisayarlara ihtiyaç duyulur. Sunucular, web sitelerine ait tüm dosya ve verileri depolar ve siteye girmek isteyen ziyaretçilere ulaştırır. Web sitelerini barındırma seçenekleri; depolama kapasitesi, performans ve sunucu üzerinde kontrol düzeyi gibi kriterler açısından farklılık gösterir. Web sitenizin hangi hosting türüne ihtiyacı olduğunu anlayabilmeniz için, en popüler web hosting seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmanız önerilir.
 
Ücretsiz hosting
 olanakları varken neden ücret ödeyeyim ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak her profesyonel web sitesi mutlaka iyi bir hosting hizmeti alıyor. Profesyonel bir imaj oluşturmak istiyorsanız ücret ödeyerek kaliteli bir web hosting hizmeti almanız gerekir.
 
Ücretsiz sunulan hosting
 için tam etki alanı yaratmazlar. Yani web sitenizin ulaşılabilir, tanınır olmasını sağlamazlar. Temelde hosting web sitenize internette bir yer edindirir. Bu alan ne kadar iyi olursa web sitesi de o kadar başarılı olur.  Sağlam bir hosting arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı sağlayacak performansı sitenize kazandırır.
 
Hosting İnsan hayatının adeta vazgeçilmez bütünü olan internet üzerinden pek çok farklı amaçlı açılan sitelere ulaşmak mümkündür. Kimi zaman ticari amaçlı, kimi zaman kişisel paylaşım yapmak amaçlı, kimi zaman ise sohbet amaçlı açılan pek çok site bulunuyor.
 
Hosting bu tür internet sitelerinin sürekli açık olması ve diğer ziyaretçilerin siteleri görüntüleyebilmesi için özel sunuculara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçları gideren hizmete hosting adı verilmektedir. hosting hizmeti, internet dünyasında açılan bir web sitesinin kesintisiz olarak açık kalmasını ve aynı zamanda sitenin tüm güvenliğinin sağlanması amacı ile kullanılmaktadır.
 
Büyük şirket veya bireysel kişiler tarafından açılmak istenen internet siteleri için hizmet veren pek çok farklı hosting firması bulunuyor. Ancak hosting hizmeti satın almak için öncelikli olarak internet sitenizin hangi tür site olacağına karar vermeniz ve sonrasında hosting hizmeti almanız gerekmektedir.
 
Günümüzde satın alabileceğiniz hosting hizmetleri site tabanına göre farklılık göstermektedir. Satın alacak olduğunuz hosting paketleri, paket içerisindeki bilgilere göre aylık, yıllık gibi özel fiyatlar üzerinden kiralanıyor. Kullanımı için ise hosting hizmeti aldığınız firmalar tarafından özel olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Bu öğeyi yazdır

  Kurumsal Linux Web Hosting
Gönderen: admin - 1 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
 
Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın. Web Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Şirketimiz sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye en düşük fiyata hosting hizmeti vermeye çalışmaktadır.
 
Kurumsal hosting paketlerimizde, firmalara özel, kaynakları tamamen ayrılmış, yüksek kapasiteli mail sunucuları ile desteklenen, gelişmiş Antispam ve Antivirus yönetimi mevcuttur. Ayrıca firmaların ihtiyaçları doğrultusunda değişiklikler de yapılabilmektedir. Eğer farklı bir platform ihtiyacınız var ise lütfen aşağıdan istediğiniz işletim sistemi platformunu seçiniz.
 
Siz değerli müşterimizin performanslı ve hızlı hosting hizmeti alması için sunucularımızı yurt içinde barındırıyoruz.

Bu öğeyi yazdır

  Dr parking 4
Gönderen: admin - 7 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Dr. Parking is back in the sequel to the biggest mobile parking simulation game of all time!
Dr. Parking 4 starts a new era of parking simulation gameplay with super stunning graphics, challenging multi-stage levels and real-time online multiplayer.
More: Dr parking 4

Bu öğeyi yazdır

  Liveonsat
Gönderen: admin - 7 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

LIVEONSAT is an application that allows you to find the channel that broadcasts the football match you want to watch live.
Don't miss any more games. Consult the complete schedule of all football matches live on TV channels.You will get the most accurate television schedule, including all football matches, kick-off notifications.
More: Liveonsat

Bu öğeyi yazdır

  Snoopsnitch
Gönderen: admin - Bugün, 04:23 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Disclaimer: Patch analysis will work on any phone.
However, active network tests and attack monitoring require a compatible* rooted device with Qualcomm chipset.What. SnoopSnitch analyzes your phone's firmware for installed or missing Android security patches. 
More: Snoopsnitch

Bu öğeyi yazdır

  Mobilya Montaj Ustası , İkea mobilya montaj , Marangoz mobilya ustası
Gönderen: admin - Dün, 08:09 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

[Resim: IMG-20191210-WA0010-removebg-preview-1-300x300.png]
Sizlere en iyi şekilde hizmetler vererek bir çok kişinin tercih etmiş olduğu hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunmaktayizdir Mobilya montaj ustası olarak hizmet faliyetlerimizi sürdürmekteyizdir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak en iyi şekilde güvenilir fiyatlar ile birlikte montaj hizmetlerimiz bulunmaktadir. Sitemizdeki kategoriler sayesinde daha detayli bilgilere hızlı bir şekilde ulaşa biliyorsunuz.
[Resim: IMG-20171125-WA0006-700x300.jpg]
[Resim: images-1-223x95.png]
İnternetin bulundugu bütün her yerden daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapa bilirsiniz ikea mobilya montaj olarakda faliyetlerimiz bulunmaktadir. Hizmetlerimiz arasında mobilya , mutfak , banyo , perde ve sayamadığımız bir çok hizmetlerimiz kategorilerimiz bulunmaktadir. Görsel olarakda bilgiler verilerek yapmiş olduğumuz işlemlerinde detaylıca görselleri sitemiz üzerinde yer almaktadir. Bizleri aramanız ve bizlere ulaşmanız daha hızlı bir irtibat sağlanması gerçekleşmektedir.
[Resim: 3_7-2-333x142.jpg]
Bununlada bitmeyip marangoz mobilya ustası arayanlar içinde en güvenilir ustamız tarafından hizmetlerden faydalana biliyorsunuz. Profesyonel ekip kadromuz ve güçlü alt yapımız ile birlikte hizmetlerimiz sunuluyor. Eğerki sizlerde bir marangoz mobilya ustası arıyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yaparak daha detayli bilgilere sahip ola bilir istemiş olduğunuz gibi güvenilir şekilde bizlere ulaşa bilirsiniz saygılarımızla
 
https://www.biusta.net/

Bu öğeyi yazdır

  Konferans koltuğu, Amfi Sırası, Stadyum koltuğu
Gönderen: admin - Dün, 07:52 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Toptan Koltuk Satışı
[Resim: logo-yeni-011.png]
Farklı projelere hitap eden koltuk modellerimiz beklentilere en iyi şekilde cevap veriyor. Şimdi sitemizi ziyaret ederek toptan koltuk siparişi veya proje bazlı koltuk siparişi verebilirsiniz.
 
Stadyum koltuğu, karşılaşmaların sağlıklı bir şekilde izlenmesini sağlar. Maçı stadyumda stadyum koltuğu üzerine oturup izlemenin keyfi bambaşkadır. Ev koltuğu rahatlığında konforlu stadyum koltukları tasarlayabiliriz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz stadyum ve tribün koltukları ortopedik şekilde tasarlanıyor.
 
Stadyum koltukları plastik dış yüzeye sahiptir. Bu ürünleri satın alırken dayanıklı olmalarına dikkat etmeniz gerekir. Stadyum koltuğu konusunda anahtar teslim projelerimizle sizleri bekliyoruz.
 
Amfi Koltuğu Modelleri
[Resim: Oregon-Sinema-konferans-koltugu-03-300x300.jpg]
Üniversitelere, okullara ya da farklı eğitim kurumlarına özel olarak Amfi Sırası , amfi koltukları üretebiliriz. Firmamız amfinin yapısına göre çözümler sunabiliyor. Salonun verimli kullanılabilmesi için özel üretim koltuklardan yararlanılır.
 
Amfi koltuklarının dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmesi önemlidir. Firmamız kaliteli ve konforlu amfi koltuğu konusunda beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor.
 
Amfi koltukları üzerinde uzun süre oturarak öğrenciler derslerini kolayca takip edebiliyor. Sırt ve oturak kısımları beden yapısına uygun imalat ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz. Uzun yıllardır stadyum ve amfi koltuğu modellerini proje bazlı üretiyoruz.
 
Konferans Koltuğu Satın Al
[Resim: Formosa-konferans-sinema-tiyatro-koltugu...00x300.jpg]
Konferans koltuğu kapalı mekanlara özel olarak üretilir. Bu koltuk sistemleri sürekli kullanıma uygundur. Yüksek standartlara sahip kaliteli ve konforlu konferans koltuklarını projelere uygun şekilde yapabiliriz. Üretimden montaja kadar her işlem firmamız tarafından yapılır.
 
https://aldekon.com.tr/

Bu öğeyi yazdır

  Desmond Derrelle’in 11:11 adlı EP albümü yayınlandı.
Gönderen: admin - Dün, 01:29 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Prodüktörlüğünü Alihan The Producer’un üstlendiği 11:11 EP 6 şarkıdan oluşuyor. Trap ve R&B tarzını içinde barındıran şarkılar, farklı esintileride beraberinde getiriyor. Trap altyapıları üstüne Boom Bap şarkı sözleri, eski ve yeni Hip-Hop müziğini harmanlayıp beğeninize sunuyor.
 
11:11 adlı EP’ye bu linkten ulaşabilirsiniz:
https://linktr.ee/Desmondderrelle

Bu öğeyi yazdır

  namaz ka tarika
Gönderen: admin - Dün, 01:19 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

nimaz ka tarika,
prayer book,prayer book urdu,nimaz ka tareeqa,namaz ka tareeqa,namaz janaza,prayer jumma,prayer janaza full,six kalmas,6 kalmas,dua e qanoot,prayer,Namaz Ka TarikaNamaz Ka TareeqaPrayer UrduPrayer Parhne Ka TarikaNamaj Ka TarikaNamaz Ke TarikePrayer Tarika6 Kalimas6 datingKalimaStayDating 6Kalma ShahadatWazu Ka TarikaNamaz Ka TareeqaWazoo Ka TariqaWazu Ka TariqaWazu Karne Ka TarikaWuzu Ka TareeqaWazu Ke FaraizGusal Ka TarikaGhusal Ka TariqaGhusal Ka TarikaAzanAzan WordsBeautiful Azanazan ki duaIslamic AppsIslamic PrayerPrayer Timenamaz e janazaAzan Ki DuaDua After AzanAzan Ke Baad Ki DuaAzan...
More: https://www.lingago.com/app/namaz-ka-tarika

Bu öğeyi yazdır

  Çalışmalar
Gönderen: admin - Dün, 11:52 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Kuşadası yemek yenilmesi gereken yerler

Bu öğeyi yazdır